WypożyczamyPOKROWCE NA KRZESŁA
Pokrowiec z grubej satyny na krzesło, z jedną zakładką z przodu, uniwersalny, biały. Podane na rysunku wymiary to długości maksymalne, pokrowce ładnie układają się również na krzesłach mniejszych.
Wypożyczenie pokrowca – 4,00 zł na dobę.

   

FONTANNY
Jeśli chcą Państwo uatrakcyjnić przyjęcie i osłodzić podniebienia gości zapraszamy do wypożyczenia fontann. Fontanny są świetnym dodatkiem do Candy Barów, a nawet mogą zastąpić tort weselny.
Polecamy fontanny:
FONTANNA CZEKOLADOWA – 2 poziomy
Doskonała na przyjęcia domowe, urodziny, chrzciny, komunie, konfirmacje i kinder bale.
Wypożyczenie fontanny małej – 80,00 zł na dobę (bez czekolady i dodatków). Można zamówić u nas dodatkowo czekoladę, cena uzależniona jest od rodzaju czekolady.


FONTANNA CZEKOLADOWA – 3 poziomy
Świetnie sprawdzi się na przyjęciu weselnym.
Wypożyczenie fontanny dużej – 180,00 zł na dobę (bez czekolady i dodatków). Można zamówić u nas dodatkowo czekoladę, cena uzależniona jest od rodzaju czekolady.


Polecamy również wypożyczenie obu fontann. Do jednej proponujemy dodać czekoladę mleczną a do drugiej białą. Cena za wypożyczenie obu fontann 230,00 zł na dobę (bez czekolady i dodatków).
FONTANNA NA NAPOJE
Sprawdza się świetnie zarówno na przyjęciach małych i dużych, można do niej wykorzystać trunki wysokoprocentowe ale również soki, dlatego polecamy ją zarówno na wesela, przyjęcia okolicznościowe i kinder bale.
Wypożyczenie fontanny – 120,00 zł na dobę (bez napojów)


CZERWONY DYWAN
Każda Młoda Para powinna przejść po czerwony dywanie, więc wychodząc Im na przeciw oferujemy wypożyczenie czerwonego dywanu. Można go rozłożyć przed lub w kościele, salą weselną, podczas ślubu w plenerze. Jest to dywan z kolekcji Exclusive wykonany jest z weluru o grubości 4–5 mm. Długość dywanu 8 mb.
Wypożyczenie dywanu – 190 zł na dobę.
    

POMPKA ELEKTRYCZNA DO BALONÓW
Pompka elektryczna z jednym wyjściem.
Wypożyczenie pompki – 35,00 zł na dobę.


BUTLA Z HELEM
Proponujemy alternatywę, do zwykłych balonów, balony helowe. Stają się one coraz modniejsze na przyjęciach, dlatego oferujemy butlę helową pełną wraz z reduktorem.
Wypożyczenie butli pełnej – 220,00 zł na dobę (niezależnie od zużytej ilości helu), w niektórych przypadkach cena może ulec zmianie.
        

WYTWORNICA BANIEK
Przenośna wytwornica baniek o dużej wydajności – produkuje setki baniek na minutę.
Wypożyczenie wytwornicy – 55,00 zł na dobę (bez płynu).
Dodatkowe warunki:
• Do wszystkich cen należy doliczyć koszty transportu ok. 30 zł, darmowy transport do 20 km.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za pozostawiony ślad